صدور انواع گواهینامه‌های امنیتی SSL و Email ID شرکت Certum

شرکت certum تحت عنوان Unizeto Technologies-SA ، بزرگترین و با سابقه ترین CA در کشور لهستان می باشد. این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه ASSECO که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات نرم افزاری در اروپا می باشد، دارای زیرساخت های بسیار قوی جهت تولید محصولات و خدمات تصدیق هویت و امنیت سایبری می باشد بطوری که در حال حاضر سرویس دهی کاربران را در بیش از 50 کشور دنیا برعهده دارد.

زیر ساخت شرکت Certum از بالاترین امکانات الکترونیکی و امنیتی بهرمند هستند بطوری که نگهداری و تولید کلیدهای رمزنگاری در نواحی امنیتی مخصوصی حفظ شده که امنیت را بطور کامل تضمین می کند. در حقیقت این شرکت از این کلیدها در قبال هرگونه تصوف و سواستفاده محافظت می کند تا 3 اصل مهم امنیت یعنی محرمانگی، یکپارچگی و در دسترس بودن را بطور کامل تضمین کند.

پروتکل امنیتی SSL چیست ؟

SSL یا Secure Socket Layer راه حلی جهت برقراری ارتباط ایمن میان یک سرویس دهنده و یک سرویس گیرنده است که توسط شرکت Netscape ارائه شده است. در واقع SSL پروتکلی است که پایین تر از لایه کاربر (لایه 4 مدل OSI) و بالاتر از لایه انتقال (لایه 3 از مدل OSI) قرار می‌گیرد.

مزیت استفاده از این پروتکل، بهره گیری از موارد امنیتی تعبیه شده آن برای امن کردن پروتکل های غیر ایمن لایه کاربردی نظیر IMAP، LDAP ، HTTP و … می باشد که بر اساس آن الگوریتم‌های رمزنگاری بر روی داده‌های خام که قرار است از یک کانال ارتباطی غیر ایمن مثل اینترنت عبور کنند، اعمال می‌شود و محرمانه ماندن داده‌ها را در طول کانال انتقال تضمین می‌کند.

جهت اطلاع از انواع و قیمت گواهی‌ها با ما تماس بگیرید.